Fitness

2013_aerobik_190

Zapraszamy na zajęcia fitness, lady dance i belly dance dla kobiet. Szeroki wybór form, klimatyzowana sala, profesjonalna kadra. A to wszystko w gronie osób preferujących aktywne spędzanie wolnego czasu.

Preferujemy

różnorodność ćwiczeń !

Zajęcia odbywają się we poniedziałki i czwartki o godz. 18.00 na Dużej Sali Centrum Tańca GABI.

Zapisy:

  • u instruktora na pierwszych zajęciach
  • pod nr telefonu 58 300 41 74 lub 501 370 900 w godz. 9.00 – 15.00 od poniedziałku do czwartku
  • poprzez formularz kontaktowy

Ceny karnetów:

Kupując karnet dostajesz możliwość skorzystania z 3 rodzajów zajęć 3 razy w tygodniu przez miesiąc !
Karnet zakupić można u instruktora na pierwszych zajęciach lub w Biurze Centrum Tańca GABI w godz. 9.00 – 15.00 od poniedziałku do czwartku.

Korzyści wynikające z regularnego treningu:

  • utrata kalorii, spalanie tkanki tłuszczowej
  • poprawa kondycji
  • wzmocnienie mięśni
  • polepszenie koordynacji, zwiększenie zdolności ruchowych
  • poprawa sprężystości i gibkości ciała
  • poprawa pamięci ruchowej
  • lepsze samopoczucie
  • koncentracja na sobie, rozładowanie stresu, relaks

RODZAJE PROWADZONYCH ZAJĘĆ:

SLOW MIX

Trening przy wolnej, relaksującej muzyce oparty na technikach takich jak pilates, joga i stretching. Stabilizacja postawy, zdrowy kręgosłup, wzmocnienie mięśni grzbietu i nóg, silne centrum to zalety tego treningu. Na SLOW MIXIE nabierzesz gibkości i elastyczności oraz pogłębisz świadomość swego ciała. Niezbyt szybkie tempo sprzyja koncentracji na technice i dokładności wykonywanych ćwiczeń.

ABT

ABT to zajęcia, podczas których pracujemy nad biodrami, udami i brzuchem. Na początku prosta rozgrzewka oparta na nieskomplikowanych krokach aerobowych, następnie wzmacnianie mięśni ud i pośladków w pozycjach stojących i niskich oraz mięśni brzucha. Na ABT wykonujemy dużo powtórzeń każdego ćwiczenia. Trening kończy rozciągnie zaangażowanych grup mięśniowych. Po zajęciach ABT mięśnie zostają wzmocnione, a ciało nabiera ładnego, jędrnego wyglądu.

BODY SHAPE

Zajęcia wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. W czasie zajęć wykorzystuje się przybory takie jak, np. ciężarki, szarfy, gumy, piłki.  Na początku prosta rozgrzewka oparta na nieskomplikowanych krokach aerobowych, łatwa choreografia, następnie wzmacnianie mięśni w pozycjach wysokich i niskich. Trening kończy rozciągnie zaangażowanych grup mięśniowych. Dzięki treningowi Body Shape ujędrnisz swoje ciało i ukształtujesz sylwetkę.

TBC

Zajęcia, których celem jest poprawa kondycji i wzmocnienie mięśni. Podczas TBC poprawiasz sprawność układu sercowo-naczyniowego, wzmacniasz mięśnie, kształtujesz sylwetkę, rzeźbisz ciało. Na rozgrzewce wykonujemy podstawowe kroki i uczymy techniki ich wykonania. Następnie stopniowo zwiększamy intensywność. Przeplatamy ćwiczenia cardio, podczas których wykonujemy mini choreografie, ze wzmacnianiem mięśni.

FAT BURNER

Celem tej lekcji jest spalanie tkanki tłuszczowej. Główną część poświęcamy na utrzymanie stałego tętna na poziomie 120 – 130 uderzeń na minutę, co pozwala nam spalać tkankę tłuszczową. Zajęcia polegają na łączeniu określonych kroków i ich zmodyfikowanych sekwencji w powtarzalny układ choreograficzny. Dzięki czemu trening ten to nie tylko spalanie tkanki tłuszczowej, ale świetna zabawa.

AERO -DANCE

Zajęcia poprawiające kondycję z ogromną utratą kalorii. Podczas tego treningu uczymy się choreografii opartej na krokach aerobowych wzbogaconej o elementy taneczne. Wspaniała atmosfera, odpowiednio dobrana muzyka, taneczne, stylizowane ruchy. Latino, oriental, sexy dance – to tylko niektóre nasze propozycje. Na tych zajęciach poczujesz się jak gwiazda teledysku.

Jak przygotować się do zajęć? Co ze sobą zabrać?

1. DOBRE BUTY – obowiązuje obuwie zamienne !

Często Panie pytają na zajęciach o odpowiednie obuwie. Zajęcia w tenisówkach, trampkach, baletkach – zdecydowanie odradzamy. Warto zainwestować w dobre fitness – buty. Odpowiednio dobrane obuwie, dostosowane do treningu na sali, zapewnia większe bezpieczeństwo podczas ćwiczeń, pozwala uniknąć kontuzji. Wysoka i sztywna cholewka stabilizuje staw skokowy. Ponadto dobre, sportowe buty mają zdecydowanie lepszą przyczepność do podłoża.

2. WYGODNY STRÓJ

Strój, który wybierzesz nie może krępować ruchów. Wybieraj ubrania, które pozwalają wygodnie ćwiczyć. Komfort ćwiczeń zapewniają stroje, które „oddychają” razem z ciałem. Istnieją na rynku odpowiednie tkanin (typu dry-fit), które odprowadzają pot ze skóry na zewnątrz ubrania.

Zapraszamy do Centrum Tańca GABI,  Gdańsk – Chełm, ul. Dragana 2.

(c) Gabi Centrum Tańca | Zastrzeżenia prawne
Powered by: ICT-PARTNER