Lekcje dla nowozeńców – pierwszy taniec !!!

Lekcje dla nowożeńców - pierwszy taniec.

***

Ogólnopolska Szkółka Tańca i Dobrych Manier – zajęcia dla dzieci ze szkół podstawowych.
Zapisz się ON-LINE !!!.

***

Dziecięca Szkółka Tańca – zajęcia dla przedszkolaków.

***

Aktualności

Kolonie letnie 2017 – terminy

Miło nam poinformować o terminach na nasze kolonie letnie:

TURNUS I – 6-9 LAT
MÓJ PIERWSZY OBÓZ – SMERFOWA WIOSKA + TANIEC + KONIE
25.06.-01.07.2017
Hotel GOŁUŃ, Wdzydze Kiszewskie, www.hotel-golun.com.pl

TURNUS II – 6–9 LAT
MÓJ PIERWSZY OBÓZ – FUN AND ART + TANIEC + TENIS + JACUZZI
25.06. – 30.06. 2017
Hotel AUSTERIA, Ciechocinek, www.hotelausteria.pl

TURNUS III – 7–12 LAT
DZIEWCZYNKI: MEGA TANECZNY CHILLOUT
1.07. – 9.07.2017
Hotel GOŁUŃ, Wdzydze Kiszewskie, www.hotel-golun.com.pl

TURNUS IV – 7–12 LAT
CHŁOPCY: SPORT & GAME
1.07. – 9.07.2017
Hotel GOŁUŃ, Wdzydze Kiszewskie, www.hotel-golun.com.pl

TURNUS V – 7–12 LAT
LETNI SZAŁ ZABAWY W UZDROWISKU + JACUZZI + TANIEC + TENIS
30.06. – 7.07. 2017
Hotel AUSTERIA, Ciechocinek, www.hotelausteria.pl

TURNUS VI – 7–12 LAT
GABI EXPRESS – W 8 DNI DOOKOŁA ŚWIATA
5.07. – 13.07.2017
Dom Wczasowy VIS, Jastrzębia Góra, www.vis.jastrzebia.pl

Od 1 marca zapisy i szczegółowe informacje !!!

Nowy KURS TAŃCA dla NOWOŻEŃCÓW

Nowy KURS TAŃCA dla NOWOŻEŃCÓW
Pierwsze zajęcia 14 luty 2017 (wtorek), godz. 20.00
Duża Sala Centrum Tańca GABI, ul. Dragana 2, Gdańsk

Szczegóły…

Nowy GRAFIK ZAJĘĆ od 2 stycznia 2017

Informujemy, iż od 2 stycznia 2017 zmieniamy grafik zajęć.

  • taniec orientalny – grupa początkująca – poniedziałek, Mała Sala, g. 19.00
  • taniec orientalny – grupa średnio zaawansowana – poniedziałek, Mała Sala, g. 18.00
  • finess – poniedziałek i czwartek, Duża Sala, g. 18.00
  • lady dance – środa, Duża Sala, g. 18.30

Wkrótce rozpoczną się zajęcia – ZDROWY KRĘGOSŁUP – które odbywać będą się w czwartki na Dużej Sali o g. 19.00.
Data rozpoczęcia wkrótce.

Życzenia Świąteczne i Sylwestrowe 2017

Kolonie-obozy-zimowiska 2017 organizowane przez Centrum Tańca GABI.

Wyniki Konkursu na Zgłoszenie Online w 2016/2017

Lista wylosowanych dzieci:

  • Rosso Julia – SP 8 Gdańsk
  • Cieślakowska Hanna – SP Bielkówko Gdańsk
  • Szwoch Lena – SP 2 Pruszcz Gdański
  • Zapadka Zuzanna – SP 12 Gdańsk
  • Harris Victoria – SP 49 Gdańsk
  • Jabłońska Paulina – SP 14 Gdańsk
  • Rutecki Damian – SP 47 Gdańsk
  • Prusinowski Hubert – SP 1 Nowy Dwór Gdański
  • Kwidczyńska Nina – SP 80 Gdańsk
  • Kłos Julia – SP 12 Gdańsk
  • Kubacka Agata – SP Dębnica Kaszubska
  • Rydyńska Zofia – SP 65 Bydgoszcz
  • Dorszewska Dominika – SP38 Bydgoszcz
  • Majewska Marta – SP Wierzosławice
  • Sawczuk Magdalena – SP Miastko
  • Kłączyńska Anna – SP 9 Słupsk
  • Walczak Adrian – SP 3 Słupsk
  • Płocki Piotr – SP 5 Toruń
  • Siuda Paweł – SP 15 Toruń
  • Orłowski Gilbert – SP 9 Toruń

Gratulujemy.

(c) Gabi Centrum Tańca | Zastrzeżenia prawne
Powered by: ICT-PARTNER