Lekcje indywidualne, taniec dla narzeczonych

Jeśli nie wybraliście kursu tańca to może zdecydujecie się na lekcje indywidualne?

Program zajęć dostosowany jest do Waszych potrzeb: uczycie się tylko tych tańców, które faktycznie będą Wam potrzebne przez co nauka jest dużo bardziej efektywna. Nauczyciel jest  w y ł ą c z n i e do Waszej dyspozycji, a podczas indywidualnych zajęć to Wy decydujecie o programie kursu. W zajęciach mogą uczestniczyć początkujący, zaawansowani, nowożeńcy, młoda para.

Pierwszy weselny taniec będzie przyjemnością !

Goście weselni nigdy nie zapomną Waszego wesela, bo do wyśmienitej zabawy w expresowym tempie przygotują Was nauczyciele Centrum Tańca GABI! Proponujemy indywidualne – expresowe lekcje tańca nie tylko dla par narzeczeńskich, ale także dla ich gości. Układamy choreografie do walca angielskiego, tanga, walca wiedeńskiego, rumby i innych tańców towarzyskich,a na specjalne życzenie choreografie freestyle – niebanalne i niepowtarzalne połączenia do każdej muzyki.

Lekcje indywidualne:

  • pakiet 1 x 45 min. – cena 120 zł
  • pakiet 5 x 45 min. – cena 450 zł
  • pakiet 10 x 45 min. – cena 800 zł

Za choreografie freestyle należy doliczyć 50% ceny do każdego pakietu.

Opłata za zajęcia wnoszona jest z góry, tzn. na danych zajęciach ustala się termin następnych (lub cały grafik, np. przy wykupie pakietu) i para od razu reguluje za nie należność. Oczywiście istnieje możliwość telefonicznej zmiany terminu na inny pod warunkiem zgłoszenia tego faktu na 24 godziny przed mającą się odbyć lekcją – wówczas wpłacona kwota za lekcję nie przepada. W przypadku nie zgłoszenia nieobecności na 24 godziny przed mającą się odbyć lekcją – lekcję uważa się za odbytą. Przyjęty sposób opłat podyktowany jest niesolidnością niektórych par, które bez uprzedzenia nie przychodzą lub spóźniają się na lekcje tańca.
Osoby, które rozpoczęły lekcje tańca mają gwarancję, że podczas ich nauki opłata nie zostanie podniesiona. Ewentualna podwyżka dotyczy tylko osób dopiero rozpoczynających naukę.

W celu umówienia się na indywidualne lekcje tańca prosimy o kontakt:

  • telefonicznie:  506 737 003, 506 736 859, 501 370 900 -najlepiej w godz. 8.00-15.00
  • poprzez poniższy formularz kontaktowy (po przesłaniu formularza skontaktujemy się celem omówienia szczegółów)

Lekcje prowadzone są tylko dla par. Obowiązuje obuwie zmienne.

Kursy tańca dla nowożeńców to oferta skierowana do młodych par.

Podczas kursu poznacie choreografię do PIERWSZEGO TAŃCA w postaci walca angielskiego oraz tańce, które pozwolą Wam swobodnie bawić się na weselu z gośćmi. Pamiętajcie bowiem, że wesele to nie tylko pierwszy taniec. Później musicie się bawić do każdej muzyki, warto zatem poznać uniwersalne kroki, które pozwolą Wam zatańczyć praktycznie każdy taniec. Kursy prowadzone są w małych grupach. Na zajęcia przyjmujemy tylko pary. Dla chętnych możliwość kontynuacji zajęć w podobnym trybie na wyższych stopniach lub na lekcjach indywidualnych.

Nowy Kurs Tańca dla początkujących

Start –  20.02.2018, godz. 19.30
Duża Sala Centrum Tańca GABI, ul. Dragana 2, Gdańsk

Kurs obejmuje naukę podstawowych tańców towarzyskich m.in. disco, walc angielski, tango, foxtrot, walc wiedeński, salsa, cza cza cza, rumba, rock – czyli niezbędne tańce na każdą imprezę. Szczególnie polecamy młodym parom jako wstęp do nauki pierwszego tańca. Kurs poprowadzi Weronika Rudnicka – www.facebook.com/weronika.rudnicka. Kurs obejmuje 4 spotkania po 75 min. Koszt 90 zł/os.


Zgłoszenia – zapisy:

  • telefonicznie:  506 736 859, 501 370 900, 58 300 41 74 w godz. 9.00 – 15.00 od poniedziałku do czwartku
  • poprzez poniższy formularz kontaktowy (po przesłaniu formularza skontaktujemy się celem omówienia szczegółów)


UWAGA! Centrum Tańca GABI zastrzega sobie prawo do odwołania kursu przy liczbie mniejszej niż 5 par.

Zapraszamy do Centrum Tańca GABI:
Duża Sala i Mała Sala, Gdańsk-Chełm, ul. Dragana 2, Biuro i Sala Czerwona, Gdańsk-Chełm, Chałubińskiego 28.
Mapa dojazdu:
Duża Sala i Mała Sala – punkt z lewej strony, Biuro i Czerwona Sala – punkt z prawej strony.

Pokaż Centrum Tańca GABI na większej mapie

(c) Gabi Centrum Tańca | Zastrzeżenia prawne
Powered by: ICT-PARTNER