TURNUSY LATO 2018

Zapraszamy wszystkie Dzieci na wyjątkowe Kolonie i Półkolonie.
Nasi Najmłodsi będą mieli okazję wziąć udział w wielu ciekawych zajęciach.
Stawiamy na Twórczy Rozwój poprzez zabawę i poszerzanie wiedzy z różnych dyscyplin.
Wybierz turnus i… dołącz do nas !!!

Cena naszych kolonii jest całkowita – bez dodatkowych opłat
za dojazd, wycieczki, atrakcje i warsztaty !!!

Gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł na konto firmy:  Po wpłacie zaliczki otrzymają Państwo e-mailem UMOWĘ O ŚWIADCZENIACH USŁUG TURYSTYCZNYCH oraz KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ, którą należy wypełnić i dostarczyć w formie elektronicznej (pdf, doc, jpg) lub oddać – przesłać do biura Centrum Tańca GABI do dnia 10.06.2018.

Wkrótce szczegółowa oferta oraz katalog do pobrania.

Zgłoszenie LATO 2018
 1. (wymagane)
 2. (wymagane)
 3. (wymagane)
 4. (wymagane)
 5. (wymagane)
 6. (wymagane)
 7. (wymagane)
 8. (wymagane)
 9. (wymagane)
 10. (wymagane)
 11. (wymagany prawidłowy adres e-mail)
 12. Przesyłając niniejszy formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu wyjazdu dziecka na kolonię (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
 13. CAPTCHA
 

HISTORIA

Wszystko zaczęło się od pasji do tańca. Gabriela i Maciej Rudniccy to utytułowana zawodowa para mistrzowska w tańcu towarzyskim, która po zakończeniu swojej kariery tanecznej powołała do życia Centrum Tańca GABI , by kształcić dzieci oraz młodzież realizując założenia autorskiego programu pt. „Ogólnopolska Szkółka Tańca i Dobrych Manier”. Głosy wielu rodziców i dzieci o tym, że na wakacje i ferie zimowe nie chcą rozstawać się z Centrum przyczyniły się do podjęcia decyzji o stworzeniu oferty turystycznej.
Obozy, kolonie dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym organizujemy już od 27 lat. Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia uczestników, a nader wszystko do wspaniałych i niepowtarzalnych programów poprzez zapewnienie dobrej zabawy oraz ciekawych, dobrze zorganizowanych zajęć.

DLA KOGO?
Nasze obozy, kolonie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę przeżyć niepowtarzalne wakacje lub ferie zimowe.

NASZE KOLONIE SĄ RÓWNIEŻ
DLA DZIECI NIE UCZESTNICZĄCYCH W ZAJĘCIACH TANECZNYCH !!!

CO ZAPEWNIAMY

 • Zakwaterowanie w hotelach i ośrodkach znajdujących się w najpiękniejszych miejscach w Polsce
 • Własny, profesjonalny sprzęt do realizacji programu
 • Bogaty i ciekawy program obozów, każdorazowo zatwierdzony przez Kuratorium Oświaty,
 • Całodobową opiekę medyczną
 • Zespół animatorów, trenerów piłki nożnej (w zależności od turnusu)
 • Wykwalifikowanych opiekunów i wychowawców grup, ratowników wodnych, nauczycieli tańca,
 • Ubezpieczenie NW wszystkich uczestników
 • Przejazd na miejsce wypoczynku i z powrotem z wyznaczonych w ofercie miejscowości
 • Wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • BEZPIECZEŃSTWO naszych podopiecznych, do którego przywiązujemy bardzo dużą uwagę,
 • WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG
 • Gwarancję, że na naszych obozach dzieci i młodzież nie oglądają telewizji

ZNIŻKI DLA RODZEŃSTW
Jeżeli zdecydują się Państwo by na nasze kolonie wysłać więcej niż jedno dziecko proponujemy specjalną zniżkę dla rodzeństw. Zniżka ta obniża koszt wyjazdu kolejnego dziecka o 50 zł.

…INNE NIŻ WSZYSTKIE?
PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZE?

 • program, który proponujemy w ofercie realizujemy w 100%
 • kadra kierownicza jest niezmienna i współpracuje z nami od wielu lat
 • w 90% znamy dzieci, które z nami wyjeżdżają i przez to lepiej je rozumiemy
 • przygotowujemy i realizujemy programy wypoczynku dla konkretnych grup wiekowych oraz pod względem upodobania
 • jesteśmy rzetelni i bardzo poważnie podchodzimy do realizacji naszych ambitnych planów
 • mamy profesjonalne podejście w każdym calu
 • nasza oferta jest kompleksowa
 • mamy indywidualne podejście do Klienta

PROFESJONALNA KADRA

Nasza kadra składa się z ludzi posiadających odpowiednie kwalifikacje, pozytywnie nastawionych do życia, odpowiedzialnych i lubiących pracę z dziećmi. Kadra kierownicza to wyselekcjonowane osoby, które współpracują z nami od wielu lat (nawet od 17 lat). Specjalny system rekrutacji opracowany przez lata, a następnie weryfikacja, ścieżka awansu oraz system wynagrodzeń sprawiają, że kadra posiada możliwie najwyższe kwalifikacje i umiejętności. Ilość kadry jest zawsze większa niż przewidują to przepisy. Wynika to między innymi z konieczności dodatkowej opieki lub zajęciami indywidualnymi związanymi z realizacją programu.

Kadra Opiekunów to osoby mające na co dzień zajęcia z dziećmi w szkołach. W trakcie roku szkolnego realizują program OSTiDM, a w wakacje i ferie zimowe pełnią funkcje opiekunów. Ta sytuacja powoduje, że opiekunowie znają w 90% wyjeżdżające z nami dzieci, a przez to lepiej je rozumieją. Jak nikt inny potrafią zadbać o bezpieczeństwo swoich wychowanków, a także zorganizować dla nich wspaniałe zajęcia.

UPOMINKI
Staramy się, aby każdy uczestnik naszych obozów otrzymał pamiątkę, która będzie przypominała mu wspaniałe wakacje. Jesteśmy dumni widząc, jaką radość sprawiają one uczestnikom naszych obozów.

POSIADAMY

 • Zezwolenie Wojewody Pomorskiego na organizację imprez turystycznych
 • Ubezpieczenia
 • PROGRAM zatwierdzony przez KURATORIUM OŚWIATY
 • Wieloletnie doświadczenie
 • Zaufanie rodziców, którzy co roku powierzają nam pod opiekę swoje dzieci

PRZYPOMINAMY

 • działy socjalne firm dofinansowują lub w pełni zwracają koszty związane z pobytem dzieci na obozach
 • faktury wystawiamy po wpłaceniu całej kwoty
 • wystawiamy zaświadczenia do zakładów pracy

DOBRE MANIERY
Pamiętamy, aby dzieci wyjeżdżające na wakacje nie zapomniały o wartościach przekazywanych w domu. Pragniemy rozwijać poczucie koleżeństwa i kształtować pozytywne cechy charakteru. W trakcie wyjazdów dzieci poznają praktyczne zastosowanie DOBRYCH MANIER, kształtujących kulturę osobistą i umiejętności zachowania się w każdej sytuacji.

UBEZPIECZENIE
Każdy uczestnik naszych imprez jest potrójnie chroniony! Po pierwsze posiadamy gwarancje ubezpieczeniowe, po drugie mamy polisę odpowiedzialności OC, po trzecie – każdego uczestnika naszych imprez ubezpieczamy od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) . Dodatkowym ubezpieczeniem jest polisa szkolna, która działa 12 miesięcy (nawet w trakcie wakacji).

OPIEKA MEDYCZNA
Na każdym obozie organizowanym przez Centrum Tańca GABI zatrudniony jest lekarz lub pielęgniarka, których zadaniem jest czuwanie nad zdrowiem uczestników obozu. Są oni członkiem kadry obecnym 24h na obozie, a nie dochodzącym pracownikiem lokalnych służb medycznych.

WYŻYWIENIE
Uczestnikom naszych obozów zapewniamy 4 posiłki dziennie. Zachęcamy również do wyjazdu wszystkie osoby mające dietę bezglutenową, cukrzycową lub inną. Wszystkie ośrodki i hotele, z którymi współpracujemy przygotowują indywidualny sposób żywienia dla dzieci, które są na wskazanej diecie.

TRANSPORT
Transport do poszczególnych miejscowości i ośrodków odbywa się autokarami klasy turystycznej. Przy każdej propozycji turnusu znajdą Państwo dokładną informację skąd gwarantujemy w cenie przejazd do ośrodków, a z jakich miejscowości ten przejazd jest możliwy za dodatkową opłatą.